Community - Cats
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Community - Cats

Lumea pisicilor
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O noapte cu..."peripetii"

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 11:51 am

-O...nimica toata.Oricum..Daca as raci nu ar avea nici cea mai mica importanta.Ce conteaza sanatatea mea?!
Isi indrepta privirea intr-o directie anume,nici nu stia la ce se uita.Ori la boxele care erau asezate in fiecare colt ori la celelalte boxe,doar ca sa'i evite privirile roscatului,sau vorbele lui.
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 11:53 am

-Sanatatea ta? Conteaza. spuse el, si vazand ca fata il evita, ii lua barbia cu doua degete, intorcandu-i fata spre el. Ti-e frica de mine sau ce?
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 12:13 pm

-Frica..
repeta in soapta.Ii lua imediat degetele de pe barbia sa,incruntanduse,intorcandusi din nou privirea in directia aceea privind cateva persoane.
-Nu imi este frica..In fond..de ce mi-ar fi,ma rog?!
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 12:16 pm

-Nu stiu, dar atunci ce ai, sa stii ca nu mananc pe nimeni, si nici nu fur, dar ar fi mai bine daca as lua niste lapte...
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 12:19 pm

-Nu conteaza ce se intampla cu mine..
Il privi pret de cateva clipe mai apoi se ridica in picioiare,scoase niste bani dandui barmanului mai apoi incerca sa-si faca loc prin multime spre iesire.
"Ahh...noroc ca nu am pus strop de alcool i ngura!Cine stie ce m-ar fi...apucat"
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 12:23 pm

Se dadu jos de pe scaun, si se facu un soricel, mergand mult mai usor in urma ei. Apoi merse inainte, si revenii la normal in fata usii
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 12:38 pm

Cand vru sa iasa,il observa pe tanar in fat usii,incruntanduse usor i ntimp ce ridica o spranceana.
-Ha?!Acuma ce mai este?
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 12:46 pm

-Ce nu am voie si eu sa ies? intreba el, usor ironic. Deschise usile, priviind-o cu coada ochiului
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 12:48 pm

-Nu,daca stai in calea mea!
Rase.Il impinse afara,ca sa poate iesi odata din aglomeratia aaceea.Rasufla usurata ca si cum scapase dintr-un cuptor.Isi aranja putin maieul privind putin in jur ducandusi mana la frunte.
"Uff..asta'i culmea.Sa nu mai stiu pe unde-am venit?!Ce naiba.......n-am pus nici un strop de alcool in gura!"


Ultima editare efectuata de catre Sarah in Joi Sept 03, 2009 12:54 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 12:53 pm

O privii pe fata, si calca cu grija, in asa fel incat sa nu cade, caci bause ceva in seara aceea. Ofta, ciufulindu-si mai mult parul de-un orsu spalacit, ce ducea a roz, un pic
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 12:56 pm

-Eu...Cred ca ma duc acasa.Nu prea mai am ce face in club..Cel putin..nu cat sunt atatea persoane.
isi trecu mana prin par.Tot ud.Parul ud pe pielea spatelui sau o deranja ca de fiecare data,dar totusi se abtinu sa si-l prinda,incepand sa faca cativa pasi marunti vrand sa se indrepta din nou spre camin.


Ultima editare efectuata de catre Sarah in Joi Sept 03, 2009 1:16 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 1:02 pm

-Te conduc. spuse el, mergand pe langa ea, tacut si atent la drum, nu cumva sa se impieice, desi avea coada.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 1:19 pm

-Ummm..mersi.
Il privi cateva clipe incepand sa zambeasca fara sa-si dea seama.Continua sa mearga pana cand ajunse in dreptul caminului,intrand in scara.
-Te simti mai bine?
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 1:45 pm

-AHmh? facu el, pe ganduri.. Ahh da, sunt bine, mersi. spuse el, afisand un zambet
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 1:47 pm

Urca rapid scarile ajungand pe hol.Se opri pentru cateva clipe,mai apoi facu cativa pasi marunti spre camera sa,vrand sa intre,ducandusi mana la frunte.
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 2:02 pm

O urma, opriindu-se in fata camerei lui. Se cauta prin buzunare ca disperatu', enervat.
-Unde naiba-s cheile alea'?!
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 2:05 pm

Isi ntoarse privirea spre el,amuzata.Isi puse mana pe uamrul lui,putin mirata.
-Ha?Nu-ti mai gasesti cheile?
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 2:26 pm

-Mdah... spuse el, tot cautand. Ahh cred ca le-am lasat in masina! zise el, enervat de neatentia lui
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 2:27 pm

-Calmeazate!
Zambi,in timp ce pronunta cuvintele punandusi degetul aratator pe nasul lui.
-Pai si daca sunt in masina,nu te duci sa le iei?
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 2:30 pm

-Masina e la reparat... spuse el, priviind degatul fetei, ce ii ducea privirea la chipul ei. Afisa un zambet
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 3:35 pm

Isi retrase degetul indreptanduse din nou privirile spre camera sa,descuind usa.
-Haide,vino.Stai aici in noaptea asta iar maine te duci si-ti iei cheile..Bine?
Intra inauntru,fara sa mai astepta raspunsul baiatului,poftindul inauntru.
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 3:40 pm

Ramase mut de uimire. Avea o fata uimita, ca si cum l-ar fi vazut pe profesorul lui de Istorie cu profesoara de Biologie... Ei doi se urasc, de-fapt. O urma pe fata, ca un catelus credincios...
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 3:43 pm

Inchise usa in urma lui mai apoi arunca cheile in pat,pliktisita.
-Scuza-ma ca te anunt,dar va trebui sa dormi pe jos.Am sa-ti dau o perna si-un cearceaf.
Zambi.Obijnuia sa'i ajute pe ceilalti daca au probleme sau necazuri.In fond..la nevoie prietenul se cunoaste.
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 3:52 pm

-Nu ma deranjeaza, si acasa dorm asa... atunci cand pic din pat. spuse el, afisand un zambet mieros. Se intinse , ridicandu-si mainile de-asupra capului
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 3:55 pm

-Ehh..ma bucur atunci ca nu ai sa te superi pe mine.Scuza-ma putin,ma duc sa-mi iau pijamaua.
Zambi,mai apoi se retrase intr-o alta camera,vrand sa se schimbe.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noapte cu..."peripetii"   O noapte cu..."peripetii" - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
O noapte cu..."peripetii"
Sus 
Pagina 2 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Hot and cold...I want hot :-"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Community - Cats :: City :: Clubul-
Mergi direct la: