Community - Cats
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Community - Cats

Lumea pisicilor
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:30 pm

Dimineata ->ora 10:45 AM

E cu totul dezastru in camera mea , farfuri pline cu resturi de peste , sticle de lapte peste tot ,cioburi...
Ma trezesc si privesc ca si cum as fi trait un cosmar .
-MMMMMMrrrraaaawwwwhhh!!! Iar trebuie sa fac curat =_='
Incep sa strang ..

ora 12:89 PM

Termin si ma intind pe canpea si privesc la televizor plictisit cu o tigare in gura,
Edit by Elizabeth:5.Fara EMOTICOANE in RPG. Asa cum nu ati vazut niciodata emoticoane
intr-o carte, nu folositi nici in cadrul RPG-ului. Folositi-va de
decriere pentru a da de inteles ce figura are personajul vostru!
Suna cunoscut? Ai cam multe emoticoane...
Oh si stiu ca e o regula noua, dar...te rog pentru viitor..nu mai scrie jumatate in engleza +emoticon in cadrul titlului arata rau.
Mai da o data pe la reguli
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:36 pm

Statu cateva clipe pe ganduri.Se afla in dreptul usii,pe jumatate treaza in timp ce-si plimba coada pe clanta usii.Zambi.Dorea sa'i cunoasca pe ceilalti,si ce mod mai bun decat sa faci o vizita neanuntata?-.-'' Batu la usa,in timp ce-si rezema capul de tocul usii,inchizandusi putin ochii.Nu facea nimic gresit daca putea sa mai motaie putin pana cand ii raspundea cineva..nu?


Ultima editare efectuata de catre Sarah in Joi Sept 03, 2009 2:14 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:37 pm

Ma duc la usa .
-Aleluia cineva...sper sa nu arate rau...>_>Eh...fie .
Deschid usa si zambesc larg cu tigarea in mana.
-Mraw!Salut!
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:41 pm

Tresari,frecanduse imediat cu mainile la ochi precum u ncopil.Trecuse chiar atat de repede?
-Ummm..deranjez?
Isi plimba coada prin parul sau privindul ceva timp pe baiat,asteptand totusi un raspuns.Totusi,nu putea sa dea buzna asa in casa omului daca acesta nu'i raspundea..Ar fi fost o lipsa totala de maniere..nu ca ar fi avut ea cine stie ce maniere.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:43 pm

Ma aplec si o studiez un pic find cam la o distanta de 8 cm de fata ei Suspect si dand din coada find in patru labe.
-Nu ,spun eu dand putin cu coada de 3 ori peste calup ei apoi ridicandu-ma si dandu-ma la oparte.Intra...Anobe,apropo si incantat...
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:48 pm

Rase,in timp ce prin bretonul sau incepusera sa'i apara varfurile urechilor.
-Mrawww..Sarah.Deasemenea.
Cu pasi marunti,intra in incapere examinando din priviri in timp ce incepuse sa'i revina veselia.Isi intoarse privirea spre baiat cu acelasi zambet,in timp ce dadea din coada,ciulindusi urechile.
-Draguta camera.De cand te-ai mutat?
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:56 pm

-De acum 2 zile .Cum te numesti?spun eu luand-o cu coada de mana si tragand-o mai aproape.Mrow?
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:00 pm

-Sarah.
Repeta din nou tanara zambind,in timp ce-si trecu coada prin parul lui, ciufulindul.Asta era vechiul ei mod de a se imprieteni cu cineva sau de ai ura cuiva "bun venit".
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:02 pm

Ii zambesc .
-Hmm...mancam impreuna o pizza cu ton si bem lapte?
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:06 pm

-Ton?!Lapte?
Sari ca arsa-n sus privind in toate directie.
-yeey!Mai intrebi?Tonul e mancarea mea de baza!
Isi retrase incet coada din parul lui in timp ce-si puse mana sub barbie,cazand pe ganduri.La ce trebuia sa se mai gandeasca?Nici nu'si dadea seama.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:15 pm

-Ok,spun eu si o tulesc in bucatarie si aduc laptele si pizza ai le pun pe masa si deschid sticlele .Sa incepem ...Very Happy.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:18 pm

L-ua rapid una dintre sticle,luand o gura mica de lapte in timp ce-si indrepta privirea spre fereastra,putin schimbata.
-Dar cum de ai ton si lapte la discretie?iti faci rezerve in fiecare zi,a?
Incepu sa rada,redirectionandusi privirea spre sticluta sa cu lapte.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:22 pm

-Mda...cam asa ceva ,spun eu luand o gura de lapte apoi privind-o.La cate am , nici nu mai trebuie sa cumpar 2 luni .Nu expira ca si asa bag in mine ca si cum ar manca doi =))...
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:25 pm

-Ehh...Totusi,e bine de stiut.Nu strica cateva rezerve...sau,mai multe.
La un moment dat facu o pauza,mai apoi continua punand accent pe ultimele cuvinte, fara sa-l priveasca.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:27 pm

-Eh...oftez si o privesc.Tu nu esti obisnuita cu atatea?spun eu catre ea.Cu multe rezerve ,neh?stand nas in nas cu ea si privindo
Edit by Calyope: ai auzit de descriere? Folosesteo, nu mai folosii emoticoane
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:29 pm

-Umm..nu chiar.Imi fac si eu rezerve,dar,nu chiar atat de multe..Cam pentru o saptamana.
Isi retrase incet capul putin mai in spate zambindui.Termina rapid sticluta cu lapte luand o felie de pizza.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:31 pm

-Aham,noroc ca nu esti o corcitura ...spun eu privind-o si luandu-i coada cu a mea ridicand-o putin .Oare unde incepe ?spun eu pervers si scotand limba.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:35 pm

-De undeva!A ta de unde?
Inchise un ochi,in timp ce cu celalat il privea atenta retragandusi coada.Musca de cateva ori dintr-o felie de pizza mai apoi deschise si celalat ochi.
-Hmm..tu nu mananci?
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:36 pm

-De ce spui asta ?Ma vezi cam slabanog?spun eu evitand sa ii raspund la prima intrebare.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:41 pm

-Sincera sa fiu..Nu!Mai degraba semeni cu trunchiul unui copac..Multumit?
Rase,in timp ce se murdari putin pe fata din cauza feliei de pizza.
-Miawww..Ai servetele?
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:45 pm

-Folosesteti coada in timp ce eu le caut,spun eu razand si mergand in bucatarie...
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:49 pm

-Hey!La ce te razi?!
Zise putin bosumflata sterganduse imediat pe fata,cum isi daduse seama ca e murdara,punandusi mainile-n san.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:53 pm

Ies cu capul la iveala de la usa de la bucatarie la sufragerie zambind larg cu chi inchisi.
-Vrei sa faci un dus?spun eu apoi dandu-i un prosop direc peste piciorul ei.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:56 pm

-Neahh...In primul rand nu e politicos sa fac un dus cand sunt in vizita.Iar al2-lea rand...Nu am haine de schimb.
Se ridica dupa cateva clipe vrand sa'ncheie vizita,crezand ca deranjeaza prea mult.


Ultima editare efectuata de catre Sarah in Mier Sept 02, 2009 6:02 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:02 pm

O apuc de mana si imi inchid ochi un pic nervos.
-Nu imi pasa ca nu ai hane sau ca nu e politicosc ca faci dusi undeva dar te simti murdara fa si iti dau eu , am camasi sau maieuri destule .Iar cu chiloti ii speli ,si asa ii usuc cu feonul...spun eu serios.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| Icon_minitime

Sus In jos
 
Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Community - Cats :: Caminul :: Camerele :: Motani-
Mergi direct la: