Community - Cats
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Community - Cats

Lumea pisicilor
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Bored + me = kill the time.

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Taylor
Admin
Taylor


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 02/09/2009

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:31 pm

Statea intr-un copac,casca.Isi inchise ochii in timp ce coada sa se plimba pe trunchiul copacului,se scarpina putin , apoi casca din nou de doua ori.
Sus In jos
http://community-cats.omgforum.net
Tatsura

Tatsura


Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 02/09/2009

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:31 pm

Ma plimbam plictisit prin parc.M-am apropiat de un copac asezandu-ma sub el,rezemat de tulpina acestuia,oftand
Sus In jos
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:41 pm

Pasii lenti, imperceptibili. Simtea tenisi albi atat de moi in picioare incat nu vroia sa se opreasca. Isi ridica mana aranjandu-si gulerul jachetei de blugi incercand sa nu arate ca-i e frig.
"Rahat! E soare si imi e frig!" Se opri langa copacul la care observa un baiat, simti o miscare si-si ridica privirea vazandu-l pe Taylor. Zambi si simti un val de ceva ce o gadila pe gat.
Stranuta.
Sus In jos
Tatsura

Tatsura


Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 02/09/2009

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:44 pm

Mi-am indreptat privirea spre fata
-Sanatate
Se auzii vocea mea joasa si putin subtire
Sus In jos
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:45 pm

Isi lipi palma de copac lasandu-se pe o parte cu greutatea. Zambi inchizand ochii si inchise mai mult jacheta
-Multumesc frumos.
Sus In jos
Tatsura

Tatsura


Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 02/09/2009

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:46 pm

-Nu prea-ti prieste aerul rece?
Imi indrept privirea galbena in fata
Sus In jos
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:47 pm

Zambii si se lasa pe vine langa baiat.
-Nu stiu, nu am iesit de destul de mult timp din casa, sunt mai sensibila la schimbarile de temperatura. Apropo, ma numesc Elizabeth, tocmai realiza ca se prezenta cu numele intreg si-si musca buza in colt, nu-i placea asta.
Sus In jos
Tatsura

Tatsura


Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 02/09/2009

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:48 pm

-Ummm...Tatsura.Incantat
Spun eu mai mult soptit fiind cam rusinos
Sus In jos
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:51 pm

Isi alungi gatul cat sa-si intoarca medalionul rasucit. Ridica incet mana dandu-si suvitele lungi la o parte de pe fata, lasand sa se vada urechia in a carui prelungire era un cercel lung insa nu foarte dur sau strident. Isi intoarse capul privind cerul
-E un nume foarte frumos,
Sus In jos
Tatsura

Tatsura


Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 02/09/2009

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:52 pm

-Multumesc...insa si al tau este foarte frumos
Sus In jos
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:53 pm

Isi ridica incet mana chicotind
-Poate, insa eu gasesc un nume frumos doar atunci cand e ...mai original, al meu e destul de comun.
Sus In jos
Tatsura

Tatsura


Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 02/09/2009

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:54 pm

-Nu chiar...in tara mea acest nume e rar.Sincer sa fiu..ummm...e prima data cand il aud
Sus In jos
Lex

Lex


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:56 pm

Vantul inghetat ce i-a izbit fata i-a pricinuit o senzatie delicioasa , facandu-l sa zambeasca.
Sus In jos
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:56 pm

Isi intoarse capul in asa fel incat il putea privi. Simtii vantul lovind-o din spate si-si ridica mana pentru a aranja suvitele ce-i intrau in ochi
-Serios? reusii sa spuna in cele din urma.
Sus In jos
Tatsura

Tatsura


Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 02/09/2009

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:57 pm

-Aham
Spun eu lasandu-mi rusinat privirea-n jos,strangandu-mi la piept genunchii
Sus In jos
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:58 pm

Zambii calma
-Cati ani ai? Ii analiza corpul, parea atat de...adolescent
Sus In jos
Lex

Lex


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:59 pm

Zambetul i se sterse insa destul de repede de pe chip , incepand sa mearga pe o alee.
Sus In jos
Tatsura

Tatsura


Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 02/09/2009

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 8:00 pm

-15...stiu ca sunt cam mic...
Mi-am ridicat privirea asezandu-mi esarfa mai bine la gat
Sus In jos
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 8:00 pm

Se opri intorcandu-se catre sursa unor zgomote noi. Privi umbra ce se apropia incet, incet si tot la fel de lent prindea chip. Zambi scurt si ridica mana in semn de salut, si se intoarse cu privirea la baiat.
-Poate...
Sus In jos
Lex

Lex


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 8:01 pm

Continua sa-si indrepte pasii spre aceea alee , holbandu-se la copacii ce se inaltau deasupra lui.
Sus In jos
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 8:03 pm

Isi ridica mana stranutand iar.
-Doamne ce frig e azi!, incepu sa-si frece antebratele cu o urma de nervozitate si regret in miscari.
Sus In jos
Tatsura

Tatsura


Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 02/09/2009

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 8:03 pm

-Sanatate
Spun eu chicotind usor,intr-un final
Sus In jos
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 8:05 pm

-Multumesc, zambi scurt incercand sa faca un zambet amical desii era un zambet din piatra, se pare ca-ti multumesc mai mult decat am multumit oricui in toata viata mea, chicoti stramband din nas simtind al stranut pe cale sa apara
Sus In jos
Tatsura

Tatsura


Numarul mesajelor : 98
Data de inscriere : 02/09/2009

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 8:06 pm

-Dar nu trebuie sa faci asta deloc
M-am inrosit in obraji usor
Sus In jos
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 8:11 pm

II puse in cap mangaindu-l lent si-apoi ciufulindu-l
-Dar imi place sa fac asta, zambi scurt.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Bored + me = kill the time. Empty
MesajSubiect: Re: Bored + me = kill the time.   Bored + me = kill the time. Icon_minitime

Sus In jos
 
Bored + me = kill the time.
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Community - Cats :: City :: Parcul-
Mergi direct la: