Community - Cats
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Community - Cats

Lumea pisicilor
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O mica gustare la miezul noptii..

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:52 pm

Cum era miezul noptii,Sarah se furisase in bucatarie,cu lumina stinsa vrand sa nu o urmareasca cineva sau sa'i trezeasca pe ceilalti.Deschise frigiderul bagandusi capul inauntru.
"uff..unde au disparut din nou sticlele mele cu lapteeee?!Stiu bine ca am pus ieri seara aici 4 sticlute cu lapte.Unde sau dus?Asta doar daca.."
Cazuse pe ganduri inca cu capul in frigider,dand din coada.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:59 pm

-Mraw!Uitele aici ,spun eu avand cutia cu ele .Gasesti si acolo peste?spun eu catre ea zambind seducator is malefic.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:03 pm

-Ha?!
Cand dadu sa-si scoata capul,uita pentru un moment ca era totusai in capul cu frigider,asa ca se lovi putin aruncandui baiatului unul dintre pestii din frigider.
-Myauu!Sticlele mele.
Sari ca arsa luand una dintre sticlutele sale,asezanduse cu sezutul pe bufet pe jumatate adormita uitand pentru un moemnt de durerea pe care i-o "daruise" frigiderul.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:16 pm

Stau langa ea si iau o bucata de beste si beau o gura de lapte si o privesc cu coada ochiului.
-Mersi.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:23 pm

-Pentru nimic.In fond..mi-ai adus si mie laptele.Suntem chit.
In cateva clipe termina sticluta,aruncando la cos.Casca,ducandusi rapid mana la gura,indreptandusi privirea spre fereastra.De-obicei la ora asta era deja in pat,dormind,dar acuma nu mai avea somn.Isi trecu mana prin fata ochilor putin ametita.
-Dar tu de ce esti treaz la ora asta?
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:24 pm

-Nu intreba,spun eu privind in alta parte luad cateva cguri din sticla <_<.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:27 pm

Il privi cateva ori,punandusi mana la frunte,incercand sa'i inteleaga cuvintele.
-Mrawww..de ce te vad dublu?
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:29 pm

-Hai la culcare pisicuto ca ti-e prea somn,spun eu lasand pestele in farfurie si sticla si luand-o in brate si ducand-o in sufragerie si lasand-o intinsa acolo si o privesc un timp ..."Daca erai treaza era frumos sa facem ceva dar las-o balta ...:-j .".O invelesc si ma intorc dand sa plec...
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:32 pm

-Mrrreow!
Se urca in picioare pe canapea privindul.
-Hey!Nu mi-e somn!
Isi puse mainile in san,imbufnanduse.Chiar nu'i era somn,in plus..de ce sa doarma?Prima data cand ora aia i se parea destul de devreme.Daca era dupa ea dorea sa stea si pana la 6 dimineata treaza,chiar daca uneori nu prea reusea.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:35 pm

-Serios?,spun eu teleportandu-ma in spatele canapelei si apoi urcandu-ma pe ea si luand-o in brate.Si ce vei face toata seara? Nu imi spune ca te joci cu ghemul sau alte lucruri plictisitoare...
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:39 pm

Se stramba la el,scotandui limba deloc surprinsa.
-Etteee..Cu ghemul nu m-am mai jucat de la 6 ani!Asa ca nici nu se pune vorba de el..
Isi ciuli urechile,acestea iesindui mai bine in evidenta.
-Dar ce-as putea face toata seara..Nu prea stiu.Depinde...
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:44 pm

-Te-ai juca cu mine?spun eu catre ea tinand-o de mijloc cu dreapta si luandu-i mana stanga cu mana mea ,tot stanga si privind-o patrunzator in ochi.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:46 pm

-Depinde ce fel de..
Facu o pauza.Zambi putin neastamparata,fara sa-si ia privirile de la el.
-Joc..
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:50 pm

-Hmmmrraw!Pai...ii ridic barbia si ii masez cu varful limbi buzele ei apoi spunand.Un joc ca acesta ,ce zici?spun eu catre ea zambind seducator privind-o in ochi patrunzator.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:53 pm

Obrajii sai capatara o noanta trandafirie,in timp ce-l privi jucausa punandusi degetul aratator pe nasul lui.
-Mie-mi convine.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:00 pm

-Ma bucur,spun eu si o sarut jucaush introducand limba si jucandu-ma cu a ei.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:02 pm

La un moment dat,cum ii simti limba,il musca incet de buza inferioara punandusi mai apoi mana dreapta dupa gatul lui.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:05 pm

Ii las mana stanga in pace si o trag mai inspre mine .
-Hai sa stam jos pe canapea ,ok?spun eu privind-o cu ochi mei rosi.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:07 pm

-Desigur.
Spuse putin mai incet,apoi isi indrepta instinctiv privirea spre usa,crezand ca vine cineva.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:10 pm

O iau in brate si o intind pe canapea punandu-ma peste ea si sarutand-o jucaus in timp ce ii tineam mana dreata si cu cealalta tot la mijloc .
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:15 pm

Ii raspusne incet la sarut,in timp ce cobori cu saruturile pe gatul lui,vesela.Isi inclina capul intr-o parte in timp ce-si inchise treptat ochii.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:17 pm

O las sa ma linga pe gat apoi o ling si eu destul de apasat si senzual ca sa se simte bineeee...:>:-"
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:18 pm

La un moment dat se oprise privind serioasa si directa in ochi.
-Hmm...daca vine cineva?!
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:20 pm

-Ne vede si pleaca ,la uni le e rusine sa ne priveasca facand ce facem noi asa ca nu te mai stresa ,spun eu sarutand-o pe gat.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:24 pm

-Daca spui tu...
Incet,incet culoarea trandafirie din obrajii sai diparuse,in timp ce-si trecuse mana prin parul lui.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O mica gustare la miezul noptii.. Empty
MesajSubiect: Re: O mica gustare la miezul noptii..   O mica gustare la miezul noptii.. Icon_minitime

Sus In jos
 
O mica gustare la miezul noptii..
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Community - Cats :: Caminul :: Bucataria.-
Mergi direct la: