Community - Cats
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Community - Cats

Lumea pisicilor
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:41 pm

Merg prin sufragerie cu castile la urechi si ascult muzica dand din coada si privind pe geam...
Sus In jos
Lex

Lex


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:37 pm

Deschise usa , intrand in sufragerie si arunandu-se pe suprafata moale a canapelei.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:42 pm

Sarah dormea bine mersi pe-un fotoliu,in timp ce avea o carte pe fata,ghemuinduse din ce in ce mai mult facanduse mai mica.Nu scotea absolut nici un zgomot,in timp ce-si ciulise urechile,astfel incat,atunci cand auzea pana si cel mi mic zgomot sa se trezeasca.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:46 pm

Ii privesc pe cei doi si oftez...ma rezem de perete si privesc afara incepand sa cant in limba pisiceasca incet...
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:48 pm

Cum auzi cantecul,sari ca arsa-n sus privind in jur.Fara sa-si dea seama in ce directie,arunca cartea care statuse mai acum cateva clipe pe fata ei,direct in capul baiatului care canta.
-Cine canta?!
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:51 pm

-Auch!Miaw?Ce te-a apucat?spun eu nervos si confuz.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:54 pm

-Ups...Impulsurile?
Incerca sa se scuze lasand privirea-n jos.Peste cateva clipe incepu sa rada privindul si pe celalat baiat,amuzata.
"Ce vina am eu daca asa am impulsurile...he he.."
Sus In jos
Lex

Lex


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:59 pm

Trase de perna pana cand ajunse mai aproape de capul sau , punandu-l apoi pe ea , coada sa atarna pe langa canapea plictisita.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:59 pm

Vin in fata ei si o privesc un pic apoi zambind din coltul guri apoi o sarut apasat si cand ma opresc o tulesc spunand.
-OPS!IMPULSURILE !!HAHAAHA!!!rad eu.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:09 pm

Il provi urat,mai apoi fara sa observe ii lua perna de sub capul lui Lex,aruncando in baait,apoi imi intorc privirea spre Lex incercand sa ma scuz.
-Umm..scuze.Trebue sa'i inchid gura cu niste..Pene!
Zambi nevinovat.


Ultima editare efectuata de catre Sarah in Mier Sept 02, 2009 6:23 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:12 pm

-Auch!spun eu cazand in fata si apoi frecandu-mi fruntea si apoi ,nervos ma ridic si plec de acolo trantind usa spunand..REAO!!!
Sus In jos
Lex

Lex


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:21 pm

Cazu cu capul pe canapea , caci ii fu furata perna , deschise ochii sa observe ce se intamplase.Se uita spre fata.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:22 pm

Lua rapid perna care cazuse mai apoi pe jos,punanduio rapid sub capul lui Lex,ca sa nu se supere sau ca sa tipe la ea.
-Doar am...imprumutato.
Sus In jos
Lex

Lex


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:27 pm

-weh nu nimic , murmura el putin cam adormit , bagand la loc capul in perna.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:31 pm

Rasufla usurata,mai apoi se urcu in picioare pe fotoliu pe care statuse acum cateva clipe privind in jur.
"Asa..acum imi trebue ceva mai solid..Dar ce?!"
Sus In jos
Lex

Lex


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009

Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:55 pm

Isi duse mainile la ochi , frecandu-i.Coada sa se misca alene si se intinse pe spatele lui , renutand la atarnarea pe langa canapea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Empty
MesajSubiect: Re: Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>   Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :> Icon_minitime

Sus In jos
 
Reproducere?Neh...inca nu e moentul potrivit :>
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Community - Cats :: Caminul :: Living-
Mergi direct la: