Community - Cats
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Community - Cats

Lumea pisicilor
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:06 pm

Ridica spranceana,putin surprinsa.
-Bine...dar daca mai pomenesti o singura data de chiloti o sa fi ca si mort!
Se rasti la el,accentuand ultimele cuvinte.Lua prosopul pe care il dadu baaitul,mai apoi intra in baie,incuinduse acolo.
"Si eu ma refeream ca ma simteam murdara doar pe fata..Ehh,oricum..un dus nu strica."


Ultima editare efectuata de catre Sarah in Mier Sept 02, 2009 6:10 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:09 pm

Rad apoi incep sa fac curat ,era cam neobisnuit pentru o felina ca mine dar capatasem obsesia de muult timp .
Dupa ce facusem curat ma duc in camera si ma imbrac si eu cu alceva avand hainele alea cam murdare de sos si alte tampeni posibile ...
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:12 pm

In cateva clipe se dezbraca imediat intrand in cabina de dus,putin cam tulburata.isi prinse parul intr-o coada,avand grija sa nu-l uda,incepand iemdiat sa tremure la contactul cu stropii de apa.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:19 pm

Imi dau tricoul jos si ma intind putin si ma duc sa caut in dulap o camasa pentru fata si un tricou pentru mine...
"Hmm...pe care sa il iau?"
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:21 pm

In cateva clipe iesi din cabina,infasurandusi prosopul in jurul corpului sai firav.Rasufla.Descuie usa,scotand capul pe usa.Se uita in toate directiile,mai apoi iesise tiptil din baie ascunzandusi coada.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:23 pm

Urechea dreapta se misca rapid de multe ori in stanga si in dreapta spunandu-mi ca a iesit si ii scot niste papuci de plaja mai mici de-ai mei si camasa albastra si ies de acolo uitand sa imi iau tricoul...
-Poftim...
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:26 pm

-Umm..mersi frumos.
Ii dadu mai apoi un scurt sarut pe obraz,intrand rapid in camera privind camasa.
"Hmm..Acuma e acum!"
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:31 pm

-Casc si vad ca nu am troicoul pe mine .
-Ah?!Ano...deschid usa...Imi dai si mie ...ma fac rosiu in obraji.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:34 pm

"Bine ca nu m-am apucat sa ma dezbrac.."
Rasufla usurata dandui tricpoul imediat,mai apoi inchid usa.
-Poftim!Cu placere..nu-mi multumi..Acum stai acolo!
In urmatorul moment isi dadu prosopul jos luand imediat camasa pe ea.Manecile ii erau putin cam lungi,iar la lungime ii atarna pana mai jos de coapse.
"Ehh..aproape ca o rochie.Merge."
Se incheie imediat la nasturi,zambind.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:42 pm

Iau tricoul pe mine si merg in sufragerie intins si uitnadu-ma la TV.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:45 pm

Deschise incet usa mai apoi incepu sa se intrebe udne se dusese baiatul.Se opri cateva momente langa living,in pragul usii,privindul.
-Umm..Hey.Cat e ceasul?
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:48 pm

-19:35 PM de ce?spun eu catre ea privind-o plictisit.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:49 pm

-Pai..ma gandeam sa ma duc acasa.Adica..pana sa ma mai bag in pat mai citesc..as putea sa mai fac altceva..
Isi puse mana la ceafa,zambind.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:51 pm

-Stai vizavi?spun eu catre ea privind-o serios.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:54 pm

-Poi...Nu chiar.In fundul holului..ultima camera.Oricum,pot sa ma duc.
Spuse putin mai in soapta,vrand mai apoi sa se intoarca pentru as strange hainele.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:58 pm

Vin langa ea brusc teleportat.
-Lasa ca ti-le aduc dupa aceea ,spun eu luand-o in brate si find in camera ei intr-o secunda .Ma duc dupa haine...
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:00 pm

"Hmm..as putea sa ma obijnuiesc destul de repede cu teleportatul asta."Se gandi putin scarpinanduse-n cap,langa urechi.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:01 pm

Apar din nou si ii las hanele impachetate pe canapea.
-Bye,mai vorbim si noapte buna!dispar.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:03 pm

-Ahh..mersi.
Zambi,insa nu mai avusese timp.Baiatul deja disparuse.
"Prea rapid.."
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:08 pm

Eram in camera si imi luam pantaloni si geaca si mersesem afara (plus adidasi desigur) ;ma uit pe hol si imi aprind o tigare si merg pe afara ...
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:12 pm

Somnoroasa,se schimba rapid in hainele sale trantinduse in pat.De cand nu se mai simtise atat de obosita..parca o calcase cineva in picioare.
Sus In jos
Anobe

Anobe


Numarul mesajelor : 80
Data de inscriere : 02/09/2009

Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 7:17 pm

Ma plimb pe afara apoi imediat in casa si ma intind cascand si apoi imi dau hainele inafara de boxeri jos si apoi ma culc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|   Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :| - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Mrrrrawwww!!Ce mai zi ...My rom :|
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Community - Cats :: Caminul :: Camerele :: Motani-
Mergi direct la: