Community - Cats
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Community - Cats

Lumea pisicilor
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Fum rece...

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:16 pm

OOC: O noapte de vineri, o toamna fixa. Ora: 01:30.
BIG:"Ma-sa!" o alta zi in care simtea nevoia sa f*ta caloriferul si centrala de caldura. Stinse tigara mijindu-si ochii. Era intuneric, atat de intuneric.
Tuse.
Isi lasa piciaorele sa cada de pe pervaz, ciudat cum pozitia masculina ii oferea placere, paote dinc auza cozii. Statea cracita simtiind cum coada se misca prin fumul camerei in timp ce ea da wisky-ul pe gat.
E frig, atat de frig incat nici alcoolul nu mai incalzeste o pisica imbracata intr-o camasa alba silunga si boxeri. Ridica paharul dandu-l pe gat ca un om.
Sus In jos
Taylor
Admin
Taylor


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 02/09/2009

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:30 pm

-'Hmchrr ' .. Tusi putin si apasat apoi isi aranja mai bine camasa trecandu-si mainile prin par.Se misca putin cu glezna in spate,batu scurt si apasat.Isi trase ochelarii de pe nas caci asa arata ca un fraier tocilar.
Sus In jos
http://community-cats.omgforum.net
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:33 pm

"Ce rapid" isi aminti ca nu apucase sa se schimbe si ofta sarind de pe pervaz. Se misca incet mergand de pe un picior pe altul parca in intentia de a merge tot mai incet. Deschise usa cu o fata de picata din cerul plansiilor. Ochii rosi, respiratia de alcool si tutun. Zambi stalcit si se dadu din usa
-Dea, neatza si tie
Sus In jos
Taylor
Admin
Taylor


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 02/09/2009

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:35 pm

-Nu imi spune ca deja te culcasesi,nu?! .. Ridica din spranceana,ce ora ,credea,el tarzie pentru o vizita dar totusi .. Marai putin apoi intra fara sa mai astepte vreun poftit intauntru din partea tinerei.Se tranti pe canapea.
-Btw..nimic nu-i schimbat.
Sus In jos
http://community-cats.omgforum.net
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:36 pm

Inchise usa cu piciorul si se tranti langa el, simtind cum materialul camasii cade intr picioarele ei acoperind partea din fata a boxerilor negri.
-Te referi la starea mea lacirmogena sau la jegul infect din apartament?
Sus In jos
Taylor
Admin
Taylor


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 02/09/2009

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:42 pm

-Nu iti fa tu griji din privinta muradiei..
Inspira punandu-si mainile dupa ceafa uitandu-se la tavanul alb.
-Si la mine e tot la fel..
Adauga:
-Mda..tu mereu tot aia melancolica esti.
Sus In jos
http://community-cats.omgforum.net
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:46 pm

Zambi ironic si se aseza pe el
-Si aia perversa, zambi privindu-l de pe abdomenul lui, se apleca sarutandu-l pe buze si-apoi se ridica, deci bei ceva? Imi e sila sa beau singura ridica sticla de wisky turnandu-si, incredibil, in pahar lasand sticla aproape, incredibil iar, plina pe masa.
"Nu prea ma chef sa beau"
Sus In jos
Taylor
Admin
Taylor


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 02/09/2009

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:47 pm

-Weh ce te face sa crezi ca eu am ramas acelasi cocalar betiv?! .. Ridica din sprancena apoi isi indrepta privieile catre sticla de whysky bagand mana in buzunar scotandu-si ochelarii asezandu-i pe masuta de cafea.
Sus In jos
http://community-cats.omgforum.net
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:50 pm

-Cine spune ceva de cocalar? Daca erai sau ai fi fost unul te-as fi dat naibii de mult timp, nu crezi? Lasa paharul pe masa urcandu-se inapoi pe pervazul mare si suficient de lat pentru ea si picioarele-i lungi.
Sticla rece.
Isi lipii crestetul de geamul de pe care se scurgeau picaturi de apa.
-Parca a venit mai repede toamna, nu crezi?
Sus In jos
Taylor
Admin
Taylor


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 02/09/2009

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:54 pm

Se scula in fund si cauta din priviri bolul cu dulciuri,gasit.Cat iubea dulciurile,nici fetele nu le iubea asa de mult ..
-Weh..
DEsfacu o acadea:
-Nu ma furnica sa aflu cum si cand trece timpu`..
Sus In jos
http://community-cats.omgforum.net
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:57 pm

-Cred ca au doi sau trei ani alea, rase simtind fiori reci pe spate, si..ti-ai gasit minunata printesa de cartier? Zambii ironic, tot timpul i-a facut placere sa-l sicaneze pe acea tema veche. La un moment de betie ii scapase acea idee si-acum nu scapa nici o ocazie sa-i aminteasca.
Sus In jos
Taylor
Admin
Taylor


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 02/09/2009

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 4:59 pm

-Ha?!
Isi indrepta privieile catre ea cu ochii mijiti dand din nas.
-Adica ce vrei sa zici ..
Adauga:
-Ca umblu cu cocalarele sau tarfele alea de doi bani?! incerca sa arunce cu hartia ce acoperise cica doi ani acadeaua,dar cum nu avea greutate nu reusi.
Sus In jos
http://community-cats.omgforum.net
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:01 pm

-Nu, stii cand inca te invitam sa bem impreuna, cand inca speram ca maine nu va fi o zi de rahat si inca imi promiteam ca ma las de baut, nu mai fumez trei pachete pe zi, nu-l mai las pe boul ala de la redactie sa se urle ca nu am luat reportajul nu-stiu-carei vaci de la tara transformata doamna peste noapte, ti-a scapat, citez "Ce as vrea sa gasesc o minunata=printesa-de-cartier, iubitoare si buna la pat", zambii luand bricheta, cu o miscare anorexica, de pe masa
Sus In jos
Taylor
Admin
Taylor


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 02/09/2009

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:06 pm

-Weh ..
Puse inapoi bolul zambind copilaresc acelasi ca si acum cativa ani.
-Eram si eu mic si fraier..
Se imbufna:
-Ce vrei si tu...
Sus In jos
http://community-cats.omgforum.net
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:09 pm

-Mdah, erai copil si inca unul pervers, zambi si isi intinse spatele inchizand oarecum linistita ochii. Nu era genul e de postura si totusi o incerca.
-Si, ti-ai gasit de lucru?
Sus In jos
Taylor
Admin
Taylor


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 02/09/2009

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:13 pm

-Pai..
Se gandi putin apoi se aseza in aceiasi postura ca si mai devreme.
-Mi-am facut o trupa..nu-i cine stie ce ..dar manac ceva.
Ofta putin si isi indrepta priviirle catre Liz.
Sus In jos
http://community-cats.omgforum.net
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:15 pm

-Zau? Atunci canta-mi, zambi ironic incercand sa-si aminteasca cateva lucruri mai vechi, apoi isi scutura capul tragand nesatula din tigara.


Ultima editare efectuata de catre Autumn Elizabeth in Mier Sept 02, 2009 5:19 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Taylor
Admin
Taylor


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 02/09/2009

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:18 pm

-eh..
Statu putin pe ganduri.
-Mi'am facut o trupa..nu e cine stie ce dar mananc ceva.
Seaseza inapoi ofta usor si inchise ochii.
Sus In jos
http://community-cats.omgforum.net
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:24 pm

Se aseza inapoi pe canapea punandu-si capul pe genunchiul lui, in timp ce coada se juca nervoasa prin aer.
-Spune-mi...iti place mult muzica?
Sus In jos
Taylor
Admin
Taylor


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 02/09/2009

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:39 pm

Zambi formal.
-Pai da ..
Spuse:
-Doar am nevoie de ea ca sa dansez,nu?! .. Se pastra in aceiasi pozitie cascand sec,se freca putin la ochi.
Sus In jos
http://community-cats.omgforum.net
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:43 pm

Isi freca fata de piciorul lui inchizand ochii. Ca si ea, el era obisnuit sa adoarma asa, oricum ea nu dormea deat in prezenta cuiva in camera.
-Pai, da..., mormai ca pentur ea un " ma intreb daca ai putea dansa si pe muzica mea"
Sus In jos
Taylor
Admin
Taylor


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 02/09/2009

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:47 pm

-Scuza-ma daca par prea interesant..Dar.
Spuse ridicand dintr-un ochi cu acela privind-o pe tanara.
-Ce muzica asculti..nu prea am retinut..se freca putin la ceafa,scotand limba.
Sus In jos
http://community-cats.omgforum.net
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 5:53 pm

Isi sprijini mana de uamrul lui si se ridica punandu-se peste picioarele lui, astfel ajungand la acelasi nivel cu el
-Nu, ma refeream la acordurile cantate de mine...dar...crede-ma nu ai putea..
Sus In jos
Taylor
Admin
Taylor


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 02/09/2009

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:03 pm

-Daca zici tu ca nu pot atunci nu pot .. Dadu indiferent din umeri si isi puse inapoi cu mainile sub ceafa si reinchise ochii cascand usor.
-Tu ce ti-ai mai gasit de lucru?!
Sus In jos
http://community-cats.omgforum.net
Autumn Elizabeth
Admin
Autumn Elizabeth


Numarul mesajelor : 83
Data de inscriere : 02/09/2009
Localizare : intr-un loc mai mult sau mai putin comod.

Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitimeMier Sept 02, 2009 6:05 pm

-Acelasi ziar infect din totdeauna, isi lipi fruntea de fruntea lui inchizand ochii
-oh unul din motivele pentru care nu ai putea, nu mai cant de cand a murit. Inchise ochii adormind aproape.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fum rece... Empty
MesajSubiect: Re: Fum rece...   Fum rece... Icon_minitime

Sus In jos
 
Fum rece...
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Community - Cats :: Caminul :: Camerele :: Pisicute-
Mergi direct la: