Community - Cats
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Community - Cats

Lumea pisicilor
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Baohhh... Ce o sa urmeze?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:02 am

OCC: Marti-Camera lui Black-12:30-O zi de iulie
BIC:
Se ridica din pat, inca somnoros. Se indrepta spre baie. Facu un dus mai mult adormit decat treaz, apoi se schimba, si privii camera, total dezordonata. Nu se sinchisi sa arajeze inapoi cearsaful pe pat, care era aruncat, undeva, pe podea. Se duse la geam, aprinzandu-si o tigara.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:14 am

Batu la usa.Alta vizita neanuntata,alta zi plictisitoare..ne?Ce-ar fi mai frumos decat sa te plimbi pe o vreme ca asta pe-afara..Poate pentru Sarah ar fi fost daca si-ar fi cunoscut noul vecin.Ofta.In timp ce-si urma vechiul obicei,rezemandusi capul de tocul usii,mai mai sa se sprijini cu capul de usa.
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:18 am

-AHmh? Vizite, al 12:30, oamenii astia nu dorm si ei? spuse Black, mergnd sa deschida usa, cu tigarea in coltul gurii. Atinse clanta, si deschise usa cu putere, si scotand capul afara, uitandu-se la ea.
-Hmh? Salut, dormi iepureste? intreba el, ironic
Sus In jos
Taylor
Admin
Taylor


Numarul mesajelor : 71
Data de inscriere : 02/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:20 am

Isi infipse ghearele in tocul de la fereastra,cautand gazda.
-Btw..deranjez?! ..
Sus In jos
http://community-cats.omgforum.net
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:22 am

-Nu..Motai!
Isi deschise ochii incercand sa zambeasca,insa ii pierise rapid zambetul incruntanduse.
-Tu esti noul vecin?!
Sus In jos
Layla

Layla


Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:23 am

Veni in viteza. Se opri brusc in prag unde asteptau si ceilalti 2.
-Buna dimineata!
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:23 am

Isi indrepta privirea spre geam, afisand o fata neutra. Isi rotii ochii, deschizand geamul mai larg.
-Da, eu sunt... Mormai el
-Intrati... "Baohh ce politicos sunt..." Eu sun Black, si intrebarea mea este daca va servesc cu ceva...
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:26 am

-Lapte..Un pahar.
Intra ianuntru cu pasi marunti examinand camera din priviri.Fata i s emai lumina,dandusi la o parte cateva suvite de pe obraji asezanduse pe-un fotoliu,fara sa se mai oboseasca sa-ntrebe.


Ultima editare efectuata de catre Sarah in Joi Sept 03, 2009 10:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Layla

Layla


Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:26 am

Am intrat.
-Eu sunt Layla.Poti sa-mi zici Lay.I-am zambit scurt si am aruncat o privire prin camera.
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:29 am

-Asa... lapte... mormai el, mergand spre frigider, luand patru sticle cu lapte,si patru pahare. Turna de-ocamdata laptele pentru... acea pustoaica *caci se vedea ca asta e* Asa, si cine suntetii voi? intreba, ridicand din spranceana
Sus In jos
Layla

Layla


Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:34 am

Cerd ca nu am cerut lapte. Am o alimentatie mai aparte...Imi place gustul de sange.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:39 am

-Sarah..Mersi.
Raspunse sec.Isi lua paharul indreptandusi atentia spre fereastra,fara sa mai fie atenti la ceilalti din jurul ei.
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:41 am

"Am picat in paradisul pustoaicelor? Hmh... Ce mici sunt." se gandii, vazandu-le inaltimea. Isi dadu ochii peste cap, apoi tresarii, cand auzii ce spuse Layla.
-Esti vampir sau pisica?
Sus In jos
Layla

Layla


Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:45 am

-Pisica.Dar sunt o pisica mai speciala.Interesant,nu?Mi-am infipt ghearele in perete si am zambit.
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:46 am

-Woh, de-abea am reusit sa refac peretele, dupa ce mi-am ascutit ghiarele pe el! se ratoi Black la ea.
Sus In jos
Layla

Layla


Numarul mesajelor : 15
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:49 am

Am ras.
-Poate o sa-ti dau o mana de ajutor la refacerea peretelui.Sau poti sa vii sa locuiesti cu mine daca te deranjaza asa mult Am ras din nou,de data asta mult mai zgomotos.
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 10:57 am

-Off ma intreb daca un soarece intra aici. spuse el, si se transforma in soarece. Imediat i se facu o foame... si se facu din nou Black, roscatul
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 11:02 am

Peste cateva clipe isi scutura praful incepand sa rada cand il observase pe roscat ca se transformase intr-un soarece.
-Nu stiam ca avem o rozatoare printre vecini.
Ii adresase sec propozitia,putin ironica chiar daca nu prea'i statea in fire.
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 11:11 am

-Si... un caine! spuse el, facandu-se un caine mare, cu botul plin cu cicatricii. Apoi revenii la forma lui. Se numeste Transfigurare, e un dar... Cred.... spuse el, luandu-si o sticla cu lapte, si dand-o pe gat
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 11:14 am

-Din nastere?
Il intreba bruneta,putin nesigura.Ramasese putin surprinsa, in timp ce-si lasa incet paharul pe masa,dupa ce lua cateva guri de lapte, intimp ce'i ramasese o mustata de lapte,fara sa observe.
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 11:16 am

-Da, cam asa. spuse el, apropiindu-se de ea. ii sterse mustatile cu degetul mare, apoi zambii, in modul lui, nu incape discutie.
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 11:31 am

-Mdah..mersi pentru ajutor.
Putin ironica ii dadu imediat degetul la o parte,in timp ce-si reindrepta privirea spre fereastra.
Sus In jos
Black

Black


Numarul mesajelor : 178
Data de inscriere : 03/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 11:33 am

Zambii cand vazu ca fata il respingea.Se dadu in spate, priviindu-i pe toti
Sus In jos
Sarah
Admin
Sarah


Numarul mesajelor : 241
Data de inscriere : 02/09/2009

Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitimeJoi Sept 03, 2009 11:43 am

Isi duse mana la frunte,simtind cum capul mai avea putin si ii exploda.
"Ahh...alta durere de cap..Nu-mi ajungea una.."
Sus In jos
Continut sponsorizat





Baohhh... Ce o sa urmeze? Empty
MesajSubiect: Re: Baohhh... Ce o sa urmeze?   Baohhh... Ce o sa urmeze? Icon_minitime

Sus In jos
 
Baohhh... Ce o sa urmeze?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Community - Cats :: Caminul :: Camerele :: Motani-
Mergi direct la: